Przenośne ogrodzenie PetSafe Wireless Stay And Play

3 10 2014

Zwierzaki lubią psocić. To często doskonale widać po niektórych ogrodach, gdzie kwiaty są poprzewracane, a altanki, figurki pogryzione. Zapobiec temu można w bardzo prosty sposób. Wystarczy jedynie zainwestować w elektrycznego pastucha. Urządzenie takie ustrzeże nasz ogród przed zgubnym działaniem pazurów, kłów naszych zwierząt.

Ogrodzenie bezprzewodowe PetSafeProduktem, który wymaga specjalnej uwagi, z pewnością jest elektryczny pastuch da dwóch psów od PetSafe. Urządzenie Wireless Stay And Play  jest doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza dla tych właścicieli, którzy nie chcą bawić się w rozwijanie kabli, a chcą zyskać niewidzialne ogrodzenie przystosowane do szybkiego przenoszenia. Wireless Stay And Play pozwala na szybką adaptację w różnych lokalizacjach, na przykład możemy zabezpieczyć własny ogród, ale także prędko zabrać urządzenie i ustawić wokół domku letniskowego, gdzie będzie strzec tego, aby nasz zwierzak nie opuścił wyznaczonego rejonu. Urządzenie sprawdzi się również w miejscach gdzie nie ma możliwości ogrodzenia terenu tradycyjnym ogrodzeniem. Wystarczy tylko posiadać dostęp do sieci elektrycznej w celu podłączenia centralki.

Ogrodzenie bezprzewodowe PetSafeDlaczego to urządzenie jest tak szybkie w instalowaniu? Przede wszystkim dlatego, że składa się jedynie z nadajnika i obroży dla jednego bądź dwóch psów. Nadajnik rozstawiamy w wybranym przez nas miejscu, wcześniej wyznaczając odpowiednią strefę chronienia terenu. Maksymalny promień strefy może wynieść do około 32 metrów. Pies mający obrożę elektroniczną na sobie, zbliżając się do wyznaczonej granicy, usłyszy na początku sygnał dźwiękowy. Jeżeli to nie powstrzyma go przed opuszczeniem wyznaczonego przez Ciebie terenu, elektroniczna obroża dla psa uruchomi impuls elektrostatyczny, którego moc będzie wzrastać wraz z przybliżaniem się psa do bariery. Ma to za zadanie zmusić psa do powrotu do wyznaczonego miejsca. Producent bezprzewodowego pastucha dla psów daje nam do dyspozycji promień wyznaczenia strefy dostępnej dla psa o wielkości od 5 do 32 metrów od nadajnika. W zestawie znajdują się jedna lub dwie obroże elektryczne. Każda z nich może działać w sześciu różnych trybach pracy. Tryb wybieramy w zależności od wielkości i temperamentu danego psa, gdyż z nim wiąże się siła impulsu elektrostatycznego, i to z jaką będzie oddziaływać na psa elektryczna obroża.

Elektryczny pastuch bezprzewodowy jest to proste i skuteczne rozwiązanie, z którego każdy posiadacz uciekiniera będzie zadowolony. W przypadku pojawienia się kolejnych psów system umożliwia współpracę z kolejnymi, dokupionymi obrożami elektronicznymi do tego typu pastucha dla psa. Jakość produktu gwarantuje certyfikat ECMA.


Opcje

Info

Odpowiedz

Możesz używać tagów : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>