Niewidzialne ogrodzenie w lecie

23 07 2010

Lato to najlepszy okres na instalację niewidocznego ogrodzenia. Wszystko w ogrodzie kwitnie, mamy za sobą większość prac ogrodowych, zatem mamy już więcej czasu. Kiedy lato mamy w pełni, widzimy też gdzie poprowadzenie przewodu będzie najbardziej stosowne. Dlatego też najlepszym okresem jest właśnie lato bądź późna wiosna.

Jednocześnie w lecie system ten okazuje się najbardziej potrzebny. Lato to okres urlopów, weekendowych wyjazdów. Będzimy mogli spokojnie zostawić naszego psa w ogrodzie bez obawy, że po powrocie zastaniemy ruinę. Wystarczy tylko poprosić sąsiada, by nakarmił naszego psa, a niewidoczne ogrodzenie samo go przypilnuje. Jeśli dopiero instalujesz niewidoczne ogrodzenie, to wykorzystaj moment ładnej, słonecznej pogody. Dzięki niej z łatwością wkopiesz kabel w ziemię, co znacznie trudniej wykonać jest zimą.

Jakkolwiek podsumowując, to niewidoczne ogrodzenie przydaje się tak naprawdę o każdej porze roku. W zimie również. Rośliny, które zapadają w okres „obumarły” zimą są mniej dostrzegalne przez nasze psy, a te mogą je zupełnie niezamierzenie uszkodzić. Jesienią kiedy wszystko przysypane jest stertą liści również nasz zwierzak może coś uszkodzić.


Opcje

Info

Odpowiedz

Możesz używać tagów : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>